http://www.digimadi.com

Podnikání je o příležitostech!

Přihlaste se k našemu odběru a získáte přehled v podnikání na Internetu. Připravili jsme totiž pro vás:


Nebojte, máme vlastní anti-SPAM politiku a nezasíláme nevyžádané e-maily.
Kdykoliv se můžete z odběrů odhlásit.

Provizní program

Nabízíme možnost výdělku za zprostředkování prodeje našich služeb. Pro zprostředkování stačí, když si umístíte na své WWW stránky odkaz na naši službu. O zbytek se už postaráme za vás. Ihned po zapojení do našeho provizního programu získáte jako dárek bonus 150 Kč.

Výše provizí

Provize jsou vypláceny ze všech zaplacených objednávek. V případě měsíčního poplatku (u tarifů) je provize vyplácena až následující měsíc. Všechny ostatní provize je možné vyplatit ihned.

Výše provizí z:

  • tarifu 30 % u první fakturace
  • tarifu 15 % u všech dalších fakturací
  • aplikace 10 %
  • e-booku 15 % 
  • servisní práce 5%

Formy propagace

Propagovat nás můžete prostřednictvím bannerů nebo provizních odkazů.

Provizní odkazy

Provizní odkaz je speciální odkaz, který identifikuje vámi přivedeného zákazníka a přidělí jej k vašemu účtu. Jakmile jej jednou přivedete, bude již napořád přidělen pod vás. Podobu provizního odkazu naleznete ve vašem zákaznickém účtu, v sekci Provizní účet. V zásadě se jedná o speciální kód, který se připojuje k internetové adrese.

Bannery

Reklamní bannery fungují na velice podobném principu jako provizní odkazy. Rozdíl je v tom, že návštěvník nekliká na textový odkaz, ale kliká na grafický banner. Ve svém zákaznickém účtu najdete připravené bannery, které si můžete jednoduše umístit na své webové stránky. 

Chcete vědět více?