http://www.digimadi.com

Podnikání je o příležitostech!

Přihlaste se k našemu odběru a získáte přehled v podnikání na Internetu. Připravili jsme totiž pro vás:


Nebojte, máme vlastní anti-SPAM politiku a nezasíláme nevyžádané e-maily.
Kdykoliv se můžete z odběrů odhlásit.

Blog

Na Vánoce jsme nadělovali Skutečné dárky

Na Vánoce jsme nadělovali Skutečné dárky

Letos jsme se rozhodli nerozesílat tištěná přání a hmotné dary svým zákazníkům a partnerům. Dokonce jsme ani nevypracovali působivou animovanou on-line pohlednice, ale přesto si Vás velmi vážíme. Všechny tyto prostředky jsme věnovali někomu, kdo je potřebuje mnohem více...Podnikat v ČR a užívat si v Asii? (Thajsko, Indonézie)

Podnikat v ČR a užívat si v Asii? (Thajsko, Indonézie)

Po dlouhých dvou letech jsem se konečně rozhodl, že odjedu z ČR na delší dobu než jen na pár dní. Samozřejmě při takovém myšlení asi každému podnikateli proletí hlavou, jak to bude s jeho podnikáním. Jak to udělat, aby to všechno fungovalo. Je to těžké, ale jde to. Nicméně nečekejte zázraky.

To co slýcháváte v různých motivačních programech, že si žijete v Thajsku (či jinde) na pláži, popíjíte drink a obsluhují vás krásné Thajky .. zatímco máte na klíně notebook a děláte obchody za velké peníze. Tak easy to není, ale něco na to přeci jen bude. Sám jsem celkem před odjezdem stresoval a snažil se zařídit, aby všechny moje projekty fungovaly dále, aby WebSeller fungoval dál. Některé postřehy jsem sepsal a postupně je budu postovat.